ייעוץ לגיל השלישי


הגיל השלישי

"אל תשליכני לעת זיקנה"

הגיל השלישי זוהי אוכלוסיה גדולה בישראל ובעולם כולו, תוחלת החיים עלתה בשנים האחרונות, וכפועל יוצא מכך היקף הטיפול והצרכים השתנו והתרחבו בהתאמה. 

המשרד נותן מענה משפטי, ייעוץ ופתרונות לעוולות ומצוקות שונות ומתאים עצמו לצרכי הלקוח תוך מתן דגש על רווחת הלקוח והתאמת ההליך למצבו הבריאותי והנגישותי של הלקוח וללוחות הזמנים שעומדים לרשותנו. 

 

המשרד מאמין כי השליחות הטמונה בעבודה מול אוכלוסיית הגיל השלישי  נובעת מהרצון להגן ולשמור על אוכלוסייה שלמה שהולכת וגדלה בישראל ובעולם בכלל, ונדמה שלעתים יש פירצות המאפשרות פגיעה באיכות החיים ו/או  פגיעה במיצוי הזכויות דווקא באוכלוסייה הזאת הנמצאת בשלב ספציפי  ופגיע של החיים שאמור להיות שלב של מנוחה, הנאה וקצירת הפירות.

 

הייעוץ המשפטי הניתן לאוכלוסייה הנ"ל הינו ייעוץ רחב הטומן בתוכו תחומים רבים: ייפוי כוח מתמשך, צוואות, ירושות, נזיקין ובפרט נזקי גוף, בריאות, מיצוי זכויות, סל הבריאות, הנפקת תו נכה, ביטוח לאומי וכיו"ב. 

 

המשרד מייצג ופועל גם למען שמירה על זכויותיהם המשפטיות, הרפואיות  והחוזיות של דיירים  שבחרו להתגורר בדיור מוגן ונותן מענה וייעוץ גם לבני המשפחה לרבות סיוע והכוונה בתהליכי אפוטרופסות וכיו"ב.

 

הראיה של המשרד היא ראיה כוללת ומקיפה תוך מתן מענה לצרכי הלקוח ואינה מחולקת ל"תחומים" מאחר וכאן יכול להתפספס הלקוח כמכלול.

"אל תשליכני לעת זיקנה" זה לא סתם משפט זוהי דרך חיים ואפילו ציווי עבורנו, עבור דור ההמשך, לשמור ולטפח את המבוגרים שלנו, את ההורים שלנו ואת הסבתות והסבים שלנו שאנחנו כל כך אוהבים ומוקירים. 

 

 

 

לתיאום פגישת ייעוץ אתם מוזמנים לפנות אל המשרד:

03-5050626


שידור ברדיו "גלי ישראל" ייצוג אפוטרופוס במאבק מול הבנק 

לצפייה לחצו כאן>>
טואול - בניית אתרים